NAVIGAL

Mission Impossible

OPERATION: COMPLETED

 W nocy 30 XII 2021 NAVIGAL został wyposażony przez dowództwo NATO w oficjalny kod NCAGE Code – NATO Commercial and Government Entity Code. Oznacza to, że misja, którą od dłuższego czasu trzymaliśmy w tajemnicy zakończyła się całkowitym powodzeniem! Nasza firma zostanie przyjęta do prestiżowego i bardzo wąskiego grona firm-dostawców Sojuszu Północnoatlantyckiego. 

Wyposażone w Sztuczną Inteligencję, sprawdzone na kilkunastu rynkach świata systemy magazynowe i dystrybucyjne NAVIGAL od dłuższego czasu budziły zainteresowanie wojska, ale żeby wejść do tego grona musieliśmy przejść przez bardzo trudne procedury. Za to ich wyniki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! NAVIGAL otrzymał najwyższy możliwy rating finansowy: A, nadawany przez prestiżową londyńską agencję ratingową Dun & Bradstreet. W natowskim zestawieniu stawia nas to na równi z europejskimi gigantami technologicznymi. 

Czym dla NATO jest logistyka? Na to pytanie sojusz odpowiada na swoich stronach internetowych cytując credo legendarnego stratega wojskowego, Barona Antoine-Henri Jomini. Generał, który pomógł Napoleonowi wygrać większość wojen powiedział: „Logistyka, to całość lub niemal całość działań wojskowych, poza walką.” 

„Mobilność wojskowa jest niezbędna dla natowskiego odstraszania i postawy obrony Sojuszu” – czytamy na stronach Sojuszu – „a obecnie jest ona kluczowym obszarem współpracy z Unią Europejską.”

Dlatego właśnie NAVIGAL, który wspólnie ze swoimi Klientami wygrał liczne bitwy o rynek na wielu frontach teraz został zmobilizowany do jeszcze większej skuteczności. Będzie pośrednio odpowiadał za bezpieczeństwo Polski, Europy i USA.