NAVIGAL

Microsoft Dynamics 365

Postaw na pakiet narzędzi Microsoft Dynamics 365, jeśli chcesz usprawnić działanie swojej firmy, zwiększyć jej konkurencyjność i poprawić jakość świadczonych usług. To zestaw aplikacji, dzięki którym łatwiej będzie Ci zarządzać poszczególnymi obszarami działalności gospodarczej. Zatrudniasz specjalistów odpowiedzialnych m.in. za kadry, sprzedaż oraz akcje marketingowe? Teraz wszystkie te osoby będą mogły pracować w jednym systemie!

Szybko przekonasz się, że oprogramowanie to wpłynie na dynamiczny rozwój Twojego biznesu – narzędzia wykorzystują do swojego działania sztuczną inteligencję! Dzięki temu będziesz mógł zautomatyzować wiele zadań, które do tej pory zajmowały Twoim pracownikom mnóstwo czasu. “Inteligentne” oprogramowanie, dostępne w ramach pakietu Microsoft Dynamics 365, ułatwia podejmowanie trafnych decyzji. Tym samym zmniejsza się ryzyko popełnienia błędów, które nierzadko mają konsekwencje zarówno finansowe, jak i wizerunkowe.

Pełna kontrola przedsiębiorstwa z Microsoft Dynamics 365

To innowacyjne aplikacje o szerokich możliwościach, których funkcjonalność dopasujesz do własnych potrzeb. W Microsoft Dynamics 365 znajdziesz programy do zarządzania takimi obszarami firmy, jak:

  • sprzedaż – Dynamics 365 Sales,
  • marketing – Dynamics 365 Marketing,
  • finanse – Dynamics 365 Finance oraz Dynamics 365 Business Central,
  • HR – Dynamics 365 Human Resources,
  • zarządzanie klientem – Dynamics 365 Customer Service oraz Dynamics 365 Field Service,
  • operacje – Dynamics 365 Supply Chain Management oraz Dynamics 365 Business Central,
  • handel/środowiska zakupowe – Dynamics 365 Commerce.

Każde z powyższych narzędzi cechuje zarówno rozbudowana funkcjonalność, jak i prostota obsługi. Korzystając z nich, zyskujesz dostęp do precyzyjnych wniosków przygotowywanych przez inteligentne skrypty na podstawie analizy sposobu działania Twojej firmy.

Już dziś postaw na rozwiązania oferowane przez Navigal i zacznij rozwijać swój biznes! Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z Microsoft Dynamics 365 i pomożemy w doborze optymalnych narzędzi informatycznych.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości tych narzędzi.