NAVIGAL

wwWareShop
automatyzacja sprzedaży w sklepie online

Program samodzielnie nadzoruje wiele procesów związanych z zamówieniami internetowymi, w tym m.in.:

  • weryfikuje płatności dokonywane przez klientów,
  • zarządza stanami magazynowymi,
  • generuje etykiety adresowe na paczki,
  • zamawia przesyłki kurierskie.

WWWARESHOP – AUTOMATYZACJA SPRZEDAŻY W SKLEPIE INTERNETOWYM

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że kompletacja zamówień i przygotowanie ich do wysyłki to zadania, które zajmują najwięcej czasu w firmach działających w branży e-commerce. Osoby kupujące w sklepach internetowych liczą nie tylko na sprawną obsługę i doskonały kontakt ze sprzedawcą, ale przede wszystkim na ekspresową dostawę. Korzystając z wwWareShop przyspieszysz mnóstwo kluczowych procesów związanych z funkcjonowaniem firmy.

Dzięki tej aplikacji Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna na rynku. Poprawisz jakość obsługi klienta, zwiększysz efektywność realizacji zamówień i jednocześnie zoptymalizujesz koszty prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie ułatwia również zarządzanie magazynem. Przejrzysta kontrola nad aktualnym stanem towarów znacząco usprawnia proces zamawiania dostaw nowych produktów i ogranicza ryzyko pojawienia się braków. Narzędzie dodatkowo może automatycznie uzupełniać stany magazynowe.

Jeśli szukasz nowoczesnych narzędzi informatycznych przygotowanych przez specjalistów z myślą o stale zmieniającej się branży e-commerce, postaw na wwWareShop! Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom – dołącz do nich już dziś!

 

Linki:

wwWareShop Incident Management Procedure 

wwWareShop System Privacy Policy