NAVIGAL

SmartInvOpt magazynowy system planistyczny

Dzięki SmartInvOpt usprawnisz proces zarządzania każdym magazynem, niezależnie od jego wielkości oraz rodzaju przechowywanych towarów. Nowoczesny system planistyczny sprawi, że zapomnisz o problemach z zatowarowaniem i wynikających z nich opóźnieniach w realizacji zamówień dla Twoich klientów. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz stale podnosić jakość obsługi, dynamicznie rozwijać swój biznes i zwiększać konkurencyjność na rynku. Narzędzie to skrupulatnie śledzi dane o aktualnych stanach magazynowych, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział, co dokładnie i kiedy trzeba zamówić.

Optymalizacja kosztów prowadzenia działalności

Na tym jednak zalety tego systemu się nie kończą – SmartInvOpt pozwala na efektywną optymalizację kosztów prowadzenia biznesu. Znasz problem zbyt dużych stanów magazynowych albo trudności z obsługą zamówień przez zbyt duży popyt na konkretny towar? W Navigal mamy dla Ciebie oprogramowanie, które raz na zawsze go rozwiąże. Zaimplementowaliśmy w nim sztuczną inteligencję, innowacyjne algorytmy genetyczne oraz sieci neuronowe, będące efektem wieloletnich badań naukowych. Program analizuje dane historyczne oraz bieżące i na tej podstawie estymuje plan zamówień, biorąc pod uwagę m.in. ilość miejsca dostępnego na składowanie towaru. Możliwości te docenią wszystkie osoby odpowiedzialne za zamówienia.

Co bardzo istotne, SmartInvOpt nie musi być kolejnym, oddzielnym narzędziem informatycznym wykorzystywanym w Twojej firmie. Może stać się częścią większego systemu do zarządzania biznesem, m.in. poprzez integrację zarówno z naszymi narzędziami SmartWMS, jak i oprogramowaniem podobnej klasy pochodzącym od innych firm.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji sprawia, że oprogramowanie to wspomaga podejmowanie trafnych decyzji biznesowych dotyczących odpowiedzi na pięć najtrudniejszych pytań: Co? Gdzie? Kiedy? Ile? Za ile?. Decydując się na inwestycję w SmartInvOpt, zyskasz dostęp do innowacyjnych narzędzi informatycznych, które z doskonałą skutecznością przewidują potrzeby związane z zatowarowaniem magazynu.