NAVIGAL

PRODUKTY

Centra logistyczne i magazyny stają się konstrukcyjnymi dziełami sztuki, kiedy wprowadzamy do nich rozwiązania naszej architektury informatycznej.

SmartWMS

Styl klasyczny, czyli WMS uzupełniliśmy o sztuczną inteligencję. Dzięki temu antyczne kolumny ożyły, a klasyczna symetria wprowadziła do środka niespotykany wcześniej ruch. Tak powstał SmartWMS – dostępne zarówno dla korporacji, jak i mniejszych graczy inteligentne rozwiązania do obsługi produkcji i magazynów. W ten sposób otworzyliśmy drzwi do e-commerce nowej generacji. Ale to był dopiero początek.

SmartInvOpt

SmartInvOpt to już architektura renesansu: system, który poszedł jeszcze dalej. Wziął na siebie projektowanie wnętrz: na bieżąco optymalizuje stany magazynowe. Wspomaga obsługę magazynu, odpowiada za zatowarowanie i za zamówienia. Dzięki temu przechowywany towar nie czeka za długo na klienta. W ten sposób może współpracować z dowolnym systemem ERP.

Business Central

Uzupełnia go Business Central: to już architektura przyszłości. Szybkie i łatwe do wdrożenia rozwiązania, które można kontrolować choćby z poziomu smartfona.

Microsoft Dynamics 365

Nasze produkty nie mieszczą się w formie budynków, systemy ERP to architektura krajobrazu. Nasz krajobraz to Microsoft Dynamics 365 – porządek w przestrzeni, który spełnia najbardziej wymagające żądania każdej organizacji.

wwWareShop​

Dynamiczny rozwój branży e-commerce wymaga stosowania coraz nowocześniejszych narzędzi do zarządzania sklepem internetowym, takich jak aplikacja przygotowana przez Navigal – wwWareShop. Dzięki niej łatwiej będzie Ci obsłużyć rosnącą liczbę zamówień i sprostać coraz większym wymaganiom klientów. Proponowane przez nas rozwiązanie jest dużym wsparciem dla pracowników odpowiedzialnych za kompletowanie paczek do wysyłki. Praktycznie do zera eliminuje ryzyko przypadkowego niewysłania przesyłki lub nadania jej pod niewłaściwy adres.

Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja odpowiada u nas za proces pozyskiwania nowych klientów, sprzedaż, zarządzanie zapasami, księgowością, ludźmi i maszynami tak, jak gotyckie kolumny brały na siebie ciężar sklepienia i całej konstrukcji budowli.

„Będzie tak ogromna, że ci, którzy ją zobaczą ukończoną, wezmą nas za szaleńców”

– powiedział Alonso Martinez, architekt katedry w Sewilli, największej gotyckiej katedry na świecie. Nasze konstrukcje mają solidne rynkowe fundamenty od 16 lat, dzięki czemu każdego dnia wznosimy je jeszcze wyżej.

KONTAKT

NAPISZ DO NAS  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  NAVIGAL sp. z o.o.

  Odwiedź nasze biuro - siedziba w Krakowie

  ul. Karola Bunscha 18,
  30-392 Kraków

  Oddział Przemyśl

  ul. Lwowska 11,
  Infores Business Park piętro 2, 37-700 Przemyśl

  Oddział Rzeszów

  ul. Wrzesława Romańczuka 4, pok.32,
  35-302 Rzeszów

  NIP, REGON, KRS

  NIP 676-240-62-06
  REGON 121009007
  KRS: Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego I KRS 324788
  Kapitał Zakładowy: 100 000 PLN

  2021 Navigal.eu