NAVIGAL

O NAS

Navigal to przede wszystkim Ludzie!

SmartWMS,

SmartInvOpt,

Business Central,

Microsoft Dynamics 365

to nasze środowisko i nasz język.

Działamy na zapleczu wielkiej, choć wciąż wzbierającej fali e-commerce. Nasza jednostka to interdyscyplinarny zespół najlepszych na rynku architektów IT, programistów, konsultantów i webMasterów.

W języku naszych klientów brzmi to tak: Przesyłka z częściami samochodowymi, na które niecierpliwie czekacie razem z mechanikiem. Wymarzona zabawka dla dziecka, o którą pyta codziennie od momentu zamówienia. Nowe buty dla dziewczyny, które przyniosą jej tyle radości. Miliony takich przesyłek każdego dnia budzą u Was uśmiech, ale widzi je tylko kurier, który jest na samym końcu tej drogi. Wcześniej trzeba pokonać tysiące przeszkód, żeby ta paczka nie zgubiła się i dotarła szybciej, niż przesyłka konkurencji.

DOŚWIADCZENIE

Już od kilkunastu lat budujemy informatyczne zaplecze dla e-commerce.

W ten sposób torowaliśmy drogę dla handlu internetowego nie tylko lokalnie – w Polsce, ale również globalnie – w EUROPIE i AZJI. Obecnie wkraczamy na ostatni „dziewiczy” dla nas kontynent – Amerykę Południową. Kiedy do magazynów i dystrybucji weszliśmy ze sztuczną inteligencją i algorytmami genetycznymi wyścig z czasem okazał się możliwy do wygrania. Budujemy rozwiązania oparte na własnych – opatentowanych – technologiach.

Jednocześnie jesteśmy partnerem największego światowego gracza – MICROSOFT. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Microsoft i pierwszym polskim partnerem wyróżnionym nagrodą Microsoft Pinnacle Award. Dziś kiedy wyścig o pierwszeństwo w zakupach na odległość wchodzi w swoją decydującą fazę my już tylko udoskonalamy rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, w tym na sieciach neuronowych.

NA RYNKU

Przygotowane i wdrożone przez nas systemy dzięki szybkiej realizacji zamówień pozwoliły wielu firmom zająć czołowe miejsca w handlu XXI wieku.

Do tej pory byliśmy znani jako IT PIAST. Teraz w przełomowym momencie dla całej światowej gospodarki, wraz z wprowadzeniem na rynek innowacyjnych rozwiązań zmieniamy nazwę na NAVIGAL.

Pokazujemy kierunek, w jakim będzie podążał rynek. My jesteśmy już tam, gdzie cała branża dystrybucyjna i handlowa znajdzie się za chwilę.