NAVIGAL

Rakieta europejskiego aftermarketu

Profesjonalizm Zarządu Auto Partner i systemy NAVIGAL okazały się nie do zatrzymania.

Ponad ćwierć miliarda złotych przychodów w ciągu tylko jednego miesiąca! Taki wynik osiągnęła spółka Auto Partner we wrześniu. Oznacza to wzrost o prawie 25% (względem września 2021 r.). W jaki sposób firma tak dynamicznie wyrosła na europejskiego potentata na rynku części zamiennych? W paliwie do tej rakiety rynku motoryzacyjnego profesjonalizm kadry menadżerskiej AP oraz system magazynowy SmartWMS NAVIGALA okazał się mieszanką wybuchową w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Centrum zarządzania magazynem Auto Partner w Bieruniu

Powierzchnia wszystkich magazynów Auto Partner przekroczyła 150 000 m2. To więcej niż 20 pełnowymiarowych boisk piłkarskich. Mimo rosnącego przepływu towarów zmniejszył się średni dzienny dystans pokonywany przez pracowników magazynów o ponad jedną trzecią, zaś ich wydajność wzrosła o prawie 40%. Umożliwiły to rozwiązania naszych systemów. Rekordowa szybkość realizacji zleceń zwróciła uwagę odbiorców Auto Partner w najdalszych zakątkach Europy. Zlecenia przyjęte dziś po południu w magazynach tej firmy będą dostarczone jutro do południa do Paryża, Amsterdamu czy Kłajpedy.

Tylko w ciągu ostatniego półtora roku kurs akcji Auto Partnera na GPW wzrósł trzykrotnie

W ciągu 140 sekund postaramy się pokazać to w dłuższej wersji filmu. Z góry przepraszam za to, że większość z tych statystyk jest już nieaktualna, ale algorytmy NAVIGALA uczą się na bieżąco i każdego dnia śrubują wyniki jeszcze wyżej. SmartWMS zwiększył wydajność przepływu towaru grubo o ponad 100%:

Kiedy kilka lat temu Auto Partner zaczynał wdrażać nasze inteligentne systemy magazynowe miał niewiele ponad 20 filii w całym kraju. Dziś ich liczba dochodzi do 120. Spółka obecna jest na 30 zagranicznych rynkach, zaś eksport zdecydowanie przekroczył wpływy ze sprzedaży w Polsce. Firma w międzyczasie otwiera kolejne magazyny.

Auto Partner, dziękujemy za dotychczasową współpracę i trzymamy kciuki za Wasz dalszy rozwój!