NAVIGAL

IT PiAST -> NAVIGAL

Rozwój to nieustanna zmiana, a z tych jesteśmy znani – codziennie wprowadzamy ich setki, jak nie tysiące w coraz szybciej działających programach i całych systemach. Nie zmienia się tylko jedno: skład naszej Załogi i pasja, z jaką pokonujemy granice realizując projekty dla naszych Klientów. Zgodnie z podstawową sportową zasadą: zwycięskiego składu się nie zmienia.

Nadszedł jednak moment, żeby dokonać jednej ważnej zmiany symbolicznej. Osiągnęliśmy historyczny pułap w historii naszej Firmy. IT Piast to kawał naszej wspólnej historii, ale patrzymy w przód, a nie do tyłu.

Wraz z osiągnięciem historycznej pozycji na  rynku zmieniamy nazwę i wygląd. Dalej będziemy wyznaczać kierunek jako NAVIGAL.

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu nowe oblicze naszej Firmy!

Po pierwsze dziękujemy za ten sukces najważniejszej grupie odbiorców: naszej Załodze. Jesteście naszym największym kapitałem. Bez Was nie udałoby się dopłynąć do miejsca, w którym jesteśmy. Ale głęboko wierzymy, że to dopiero początek wielkiej wyprawy.

Rok 2020 oznacza obranie nowego kierunku i stawienie czoła jeszcze odważniejszym celom  w trudnych czasach. Wzburzone fale światowych rynków traktujemy jako wyzwanie, a nie przeciwność. 

NAVIGAL rozpoczyna swój rejs w poszukiwaniu kolejnych terytoriów!