NAVIGAL

Kilkanaście lat naszej działalności to pasjonująca historia ludzkich przyjaźni, pasji tworzenia i wspierania całych branż gospodarki. Ale przede wszystkim to wyjątkowa historia rozwoju Zespołu wyjątkowych ludzi.

BREAKING NEWS!

Zdobyliśmy Chile!

Światowy gigant w górnictwie i drążeniu tuneli, chilijski DSI Underground to kolejny Klient, który oddaje swoje magazyny w ręce inteligentnych systemów NAVIGAL. Grupa DSI Underground najpierw wypróbowała nasze rozwiązania w należących do niej spółkach córkach Merol (Polska) i Alwag (Austria), po czym oddała nam swój „klejnot w koronie”, czyli DSI Chile Spa. To nasz kolejny międzynarodowy Partner i głęboko wierzymy, że razem zdziałamy jeszcze bardzo wiele. Szczególnie, że DSI działa na wszystkich kontynentach i w większości kluczowych rynków od USA i Rosji, przez Argentynę i południową Afrykę po Szwecję i Hiszpanię. Co sprawiło, że Chilijczycy szukali wsparcia dla swoich magazynów na drugim końcu świata? Odpowiedź znajdziecie tutaj: https://navigal.eu/o-nas

To już oficjalna wiadomość!

Długo przygotowywaliśmy ten moment, ale teraz możemy to oficjalnie ogłosić: IT PIAST zmienił nazwę na NAVIGAL!

Nie zapominamy i jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych osiągnięć, a teraz wypływamy na jeszcze szersze wody branży magazynowo – logistycznej. Jako NAVIGAL zostaliśmy właśnie Złotym Sponsorem Regat Logistycznych Regalux Delphia Cup.

To dobry moment, żeby zacząć opowieść o wszystkich portach, do których zawinęliśmy i o mieliznach, które w tej drodze ominęliśmy.

Na razie witamy wszystkie Załogi i salutujemy naszą nową banderą: Navigal – Smart Way Forward!

2020.07.30

Rozwój to nieustanna zmiana, a z tych jesteśmy znani – codziennie wprowadzamy ich setki, jak nie tysiące w coraz szybciej działających programach i całych systemach. Nie zmienia się tylko jedno: skład naszej Załogi i pasja, z jaką pokonujemy granice realizując projekty dla naszych Klientów. Zgodnie z podstawową sportową zasadą: zwycięskiego składu się nie zmienia.

Nadszedł jednak moment, żeby dokonać jednej ważnej zmiany symbolicznej. Osiągnęliśmy historyczny pułap w historii naszej Firmy. IT Piast to kawał naszej wspólnej historii, ale patrzymy w przód, a nie do tyłu.

Wraz z osiągnięciem historycznej pozycji na  rynku zmieniamy nazwę i wygląd. Dalej będziemy wyznaczać kierunek jako NAVIGAL.

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu nowe oblicze naszej Firmy!

Po pierwsze dziękujemy za ten sukces najważniejszej grupie odbiorców: naszej Załodze. Jesteście naszym największym kapitałem. Bez Was nie udałoby się dopłynąć do miejsca, w którym jesteśmy. Ale głęboko wierzymy, że to dopiero początek wielkiej wyprawy.

Rok 2020 oznacza obranie nowego kierunku i stawienie czoła jeszcze odważniejszym celom  w trudnych czasach. Wzburzone fale światowych rynków traktujemy jako wyzwanie, a nie przeciwność. 

NAVIGAL rozpoczyna swój rejs w poszukiwaniu kolejnych terytoriów!

Przewiń do góry